Twitter Takipçi Arttırma Yolları
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Twitter'da kısa sürede ve hızlı bir şekilde takipçi kazanmanın yollarını anlatacağım.  
  1 - TAKİPLEŞME HASHTAG'LARI ( # ) Arkadaşlar Twitter'da TT'de (Trend Topics) bulunan takipleşme taglarına tweet atarak ve tweet atanları takip ederek (cinsiyet ayırmaksızın)  hızlı bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Bu taglar her gün genelde TT listesinde yer almaktadır.
  2 - FENOMENLERİ TAKİP ETMEK Twitter'da birçok fenomen ve fenomen adayı karşılıklı takip yapar. Örneğin bir fenomeni takip ettiğinizde onu takip eden diğer fenomenler veya fenomen adayları da sizi takip edecektir. Şahsen ben en çok bu yolla takipçi kazanıyorum.
  3 - FENOMENLERİN TAKİPÇİLERİNİ TAKİP ETMEK Twitter fenomenlerinin takipçilerini takip etmek, aynı zamanda size büyük bir takipçi kazanma şansı da vermektedir. Çoğu kişi bu sistemi kullandığı için fenomenlerin takipçi listesi aslında bir takipçi havuzu olarak görülür. Takipçiler birbirlerini takip eder ve herkes takipçi sayısını arttırmış olur.
  4 - HASHTAG'LARA ( # ) TWEET ATMAK Twitter'daki TT listesindeki taglara yaratıcı ve güzel tweetler atın, böylelikle insanlar düşüncelerinizi beğenebilir, sizin attığınız tweeti görenler profilinizde gezinerek daha önceden attığınız tweetleri incelerler. Beğenirlerse zaten takip edeceklerdir. Ama burada dikkat etmemiz gereken şey, attığımız tweetlerin siyasi, ırkçı, ayrımcılık gibi unsurları içermemeleridir.
  5 - ÖZGÜN TWEETLER ATMAK Twitter'da fark edilmenin bir başka yolu da özgün tweetler atmaktır. Twitter kullanıcıları aynı tweeti günde defalarca okumaktan sıkılmış durumdalar. Kendinize özgü, yaratıcı ve güldüren tweetler atarsanız kısa bir sürede aldığınız retweetler sayesinde göze çarpacaksınız. Attığınız tweetler illa tamamen yaratıcı olmak zorunda değildir. Fenomenlerin attığı tweetleri değiştirebilir, ona yakın şeyler yazabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek unsur attığınız tweette küfür içeriğinin fazla olmaması ve uzun olmamasıdır. Genelde takipçiler uzun tweet okumaktan sıkılırlar.  
  NOT: Bunları yaptığınız sürede çok kısa bir zamanda hızlıca takipçi kazanacağınıza garanti veriyorum. Şahsen 1 günde 500 küsür takipçi kasan biri olarak size bunu söylüyorum.

0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.