MSPY TELEFON DİNLEME PROGRAMI

Telefon dinleme programları içerisinde belkide şuanda en popüler olanlarından bir tanesi mspy programıdır. Mspy hem android hemde ios telefonlarda kullanılabilen aynı zamanda bilgisayarlar için olan versiyonuda bulunan bir uzaktan takip ve izleme yazılımıdır. Çocuk ve personel izleme konularında oldukça kapsamlı bir uzaktan takip olanağı sağlayan bu yazılım sayesinde gerek ailelerin çocuklarını gereksede işverenlerin personellerinin performanslarını kontrol etmeleri oldukça kolaylaşıyor.

Mspy telefon dinleme programı nın bir çok ileri özelliği bulunmaktadır, en popüler hızlı mesajlaşma uygulamaları olan whatsapp, facebook ve skype gibi mecraların uzaktan takip edilmesinden tutunda sms ,gps, keylogger gibi daha bir çok özelliği kullanıcısınan sunan bir yazılımdır.

İzlemek istenilen cep telefonuna bir indirme linki vasıtasıyla hızlı bir şekilde yüklenip kurulabilen mspyın kullanıkmıda bir okadar kolaydır. Mspy online kullanıcı hesabına kullanıcı bilgilerinizle giriş yapıp bu kullanıcı panelinizden hedef telefonu yönetebilir ve izleyebilirsiniz.

Mspy yazılımı hakkında ayrıntılı bilgiye www.mspy.web.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.