Telefon Dinleme Programı

Flexispy, Mspy, Spyera, Highster Mobile ve aklınıza ilk gelicek diğer telefon dinleme programları nasıl yüklenir ve nasıl kullanılırlar, sizlere bu yazımızda dünya genelinde en popüler durumda bulunan ve tercih bakımından da kullanıcıların oldukça çok rağbet gösterdikleri bu yazılımlardan bahsedeceğiz.


Öncelikle bu yazılımların çoğunun sadece cep telefonları için olmadıklarını aynı zamanda tablet, ipad, ve diğer birçok mobil cihazdada kullanılabildiklerini belirtmekte fayda var. Bir cep telefon dinleme programı herhangi bir android, ios,symbian veya diğer işletim sistemine sahip telefona yüklendiğinde o cep telefonunda gizli bir şekilde arka planda çalışır (isteğe bağlı olarak görünür olarakta ayarlanabilirler)  ve bu cep telefonu ile yapılan tüm işlemleri size onlineveya canlı olarak bildirebilir. En popüler olan telefon dinleme programlarında mevcut olan bazı özellikler arasında öncelikler telefon görüşmelerini ve ortam seslerini idinleyebilme , kaydetme, telefon kamerasını açabilme gibi birçokspy özellik bulunmaktadır. Dolayısıyla takip edilen telefonun konumundan tutunda içerisinde bulunan videolar fotoğraflar ve bu telefonla yazılan her türlü mesaj bu yazılımlar tarafından kaydedilir ve yazılım kullanıcısına iletilir.

Kullanımları hemen hemen her ülkede belirli yasal koşullara bağlı olan telefon dinleme programlarından sizde kullanmak istiyorsanız unutmamalısınızki yaşadığınız ülkedeki bu konudaki kanunlara bir göz atmanız sizin lehinize olucaktır, kanun karşısında sizi zor durumda bırakacak şekilde bir kullanım yapmamanız gerekmektedir, dolayısıyla bu yazılımlar yazılımları satan firmalardan ancak yasal kullanım koşullarını karşılayacağınızı belirtmeniz durumunda size satılmaktadır. Bu yüzden yazılımı kullanıcağınız amacın kanun dışı bir amaç olmadığından emin olmanız gerekmektedir.0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.